Fit Apetit – Nowy styl życia

Dieta pudełkowa w zasięgu ręki !

Fit Apetit – Nowy styl życia

fit apetit

W obecnych czasach świadomość zdrowego żywienia na stałe wnika w umysły Polaków. Coraz bardziej interesujemy się tematem, coraz więcej wiemy i coraz bardziej o siebie dbamy. Wszelkiego rodzaju diety, w tym diety pudełkowe, zyskują na popularności i czasami ciężko wybrać tę najlepszą. Kiedy szukamy odpowiedniej diety, kierujmy się opiniami dostępnymi w internecie i składem posiłków oferowanych przez dany catering. Na prezentowanej stronie również znajduje się takie miejsce – Fit Apetit opinie to recenzje diety pudełkowej, którym można zaufać.

Fit Apetit to jedno z najlepszych miejsc na internetowej mapie punktów cateringowych. Firma zajmuje się przygotowywaniem zbilansowanych posiłków dla każdego. Zamawiając w Fit Apetit, można liczyć na posiłki składające się z doskonałych, świeżych i przede wszystkim zdrowych produktów. Bilans kaloryczny każdego z nich jest wyważony, bardzo dobrze współgra z wymaganiami ludzkiego organizmu, a szeroka oferta pozwala na dopasowanie diety do indywidualnych upodobań.

Oferta cateringu Fit Apetit

Catering Fit Apetit proponuje bardzo dużą ilość diet dopasowanych do indywidualnego użytkownika. W ofercie można znaleźć dietę standard, slim fit, dietę wegetariańską, wegetariańską+ryby, wegańską, dietę keto, dietę dla kobiet w ciąży, dietę gluten-free, low-carb i wiele innych. Zaletą diet Fit Apetit jest to, że oprócz wybrania danej diety, można też dowolnie wybierać konkretne posiłki z listy i tym samym regulować ilość spożywanych kalorii. Warty wspomnienia i bardzo istotny jest też fakt, że w swoich posiłkach firma Fit Apetit nie używa w ogóle cukru – ani białego, ani brązowego. Zamiast nich stosowane są zdrowe zamienniki.

Catering – oferowane posiłki

Zamawiając dietę na portalu, mamy maksymalne możliwości wyboru. Odpalając zamówienie, możemy nie tylko wybrać rodzaj diety, ale także jej kaloryczność, ilość posiłków (trzy, cztery, pięć lub pojedynczy obiad) i dni, w które chcemy otrzymywać pudełka. Dodatkowo system oferuje możliwość wyboru konkretnych dań spośród wielu dostępnych na dany dzień na każdej liście posiłkowej. Dzięki temu możemy być pewni, że otrzymamy takie dania, które będą nam smakowały.

Dieta czasowa

Fit Apetit daje możliwość dostosowania kalendarza dostaw. Oznaczy to tyle, że nie musimy wykupywać np. abonamentu na cały miesiąc i otrzymywać posiłków każdego dnia. Z mojego doświadczenia polecam z tą dietą zgubiłem 10kg w dwa tygodnie. Na etapie składania zamówienia mamy możliwość zaznaczenia w kalendarzu dni, w które chcemy dostawać pudełka. Możemy zrezygnować z weekendów lub poszczególnych dni w tygodniu. Wszystko zależy tylko do nas samych.

Fit Apetyt Nowy Tomyśl – boxy dietetyczne

Fit Apetit oferuje dowóz na terenie wielu miast w całej Polsce. Co ważniejsze firma oferuje bardzo dobre dla środowiska pudełka eko! Na stronie znajdziemy wyszukiwarkę, która po wpisaniu naszego adresu, powie nam, czy możliwa jest dostawa posiłków. Jest to bardzo przydatna funkcja. Pudełka z posiłkami możemy zamawiać do dowolnego miejsca – do domu lub też do pracy w wielu większych miastach Polski i nie tylko. Fit Apetitt Warszawa, Fit Apetit Nowy Tomyśl, a może Fit Apetit Poznań? Może też Kraków lub Bielsko-Biała? Sprawdź, czy Twoja dieta do Ciebie dojedzie, i ciesz się możliwością spędzenia wolnego czasu na czymś innym niż gotowanie!